RC Cola iššūkis

Balandis 3, 2020

RC COLA IŠŠŪKIO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 

Konkurso organizatorius: UAB „Gelsva“, (toliau – Organizatorius).
Konkursas vyksta: 2020 m. balandžio 3 d. – 2020m.  balandžio 27 d. (imtinai)
Konkurso nugalėtojai paskelbiami 2020 m. gegužės 5 d.
Konkurso prizai: 1 vnt. – XIAOMI Mi M365 elektrinis paspirtukas;
3 vnt. FITBIT Versa Lite išmanieji laikrodžiai.

 

Sveikiname RC Cola iššūkio LAIMĖTOJUS!

• 3 vnt. FitBit Versa Lite išmaniuosius laikrodžius laimėjo (po 1 vnt.):
1. Laura Astrauskaitė (Instagram paskyra @nelaimes_lavasas)
2. Indre (Instagram paskyra @indre_le) 
3. Tomas Židovainis (Instagram paskyra @zhydukas)

• Elektrinį paspirtuką XIAOMI Mi M365 laimėjo:
1. Kristina Lapienytė (Instagram paskyra @kristutesmenas)

Laimėtojus prašome susisiekti su RC Cola Lietuva Instagram tinkle!

😎

RC Cola iššūkis

KONKURSAS PASIBAIGĘS.

 1. Norint dalyvauti iššūkyje dalyvis turi sukurti vaizdo klipą/įrašą/nuotrauką parodydamas kaip išradingai, linksmai jis leidžia karantiną namuose ir įsikelti į savo INSTAGRAM paskyrą ir/arba “story”, jame BŪTINA PAŽYMĖTI @RCColaLietuva.
 2. Kad galėtume matyti Jūsų video/nuotraukas, Jūsų Instagram paskyra turėtų būti vieša.
 3. Video klipe/nuotraukoje turi būti integruotas ir RC Cola gėrimas. Jeigu namuose neturi RC Colos, ją Saugiai ir Greitai GALI UŽSISAKYTI: www.uzsakymai.zaliagiria.lt; 
 4. Video klipas/nuotrauka turi būti linksmas, laisva forma, tačiau nelaužant karantino rekomendacijų, nieko neįžeidžiant ir neužgaulus kitų asmenų atžvilgiu, nepažeidžiantis kitų asmenų teisių ar intelektinės nuosavybės teisių. Jei video klipe/nuotraukoje yra kitų nei autorius asmenų, autorius turi pasirūpinti, kad būtų gautas tokių asmenų leidimas pasidalinti video klipu/nuotrauka su jų atvaizdu konkurso tikslais.
 5. Vieno dalyvio iššūkio video/nuotraukų kiekis nėra ribojamas.
 6. Iššūkyje gali dalyvauti bet kokio amžiaus dalyviai, tačiau nepilnamečiai asmenys prieš talpindami konkurso video/nuotrauką turi gauti savo tėvų (globėjų) sutikimą;
 7. Dalyvis sutinka, kad jų įkeltas iššūkis su pažymėta #RCColaLietuva grotažyme bus pasidalintas RC Cola Lietuva Instagram paskyroje.
 8. Visa RC Cola iššūkyje dalyvaujanti medžiaga tampa Organizatoriaus nuosavybė ir jis ją gali naudoti be atskiro suderinimo su autoriumi, konkurso pristatymo, vykdymo, informacijos apie konkursą sklaidos, konkurso rezultatų paskelbimo tikslais.
 9. Iššūkyje dalyvauja ne ilgesni kaip 30 s. vaizdo įrašai.
 10. Iššūkio laimėtojai bus paskelbti balandžio 21d.
 11. Organizatorius išrinks 4 linksmiausius, išradingiausius klipus. Linksmiausias klipas laimės elektrinį paspirtuką, 3 kiti – po išmanųjų laikrodį.
 12. Kiekvienas konkurse dalyvaujantis asmuo, sutinka, kad jam laimėjus Organizatorius su juo susisieks ir viešai paskelbs jo vardą savo Facebook bei Instagram paskyrose bei savo internetinėje svetainėje www.rccola.lt.
 13. Laimėtojui neatsakius į Organizatoriaus žinutes dėl laimėjimo per 5 d. d., prarandą teisę į prizą be galimybės reikšti pretenzijas iššūkio Organizatoriui. Tas prizas bus padovanotas kitam išrinktam  dalyviui.
 14. Prizai nebus keičiami į jokius kitus prizus ar piniginius ekvivalentus.
 15. Visus su prizu susijusius mokesčius ir rinkliavas, jeigu tokios būtų, privalo sumokėti iššūkio Organizatorius.
 16. Iššūkio dalyviai prisiima visa atsakomybę įvykus nelaimingam atsitikimui video filmavimo/nuotraukų fotografavimo metu.   
 17. Iššūkyje dalyvaujantys asmenys prisiima visą atsakomybę už savo kuriamo video klipo/nuotraukso daromą įtaką.
 18. Organizatorius pasilieka teisę keisti iššūkio taisykles prieš tai paskelbdamas savo puslapyje adresu www.rccola.lt.
 19. RINKIS LAISVAI KARANTINO LAISVALAIKĮ.
 20. Iššūkio taisykles ir visą informaciją rasite www.rccola.lt/zaidimaiivykiai skiltyje.
 21. Daugiau informacijos apie RC Colą prekės ženklą rasite: www.rccola.lt.
 22. Turint daugiau klausimų kreiptis: info@rccola.lt.

 

Asmens duomenų tvarkymas

 1. Konkurso metu surinktus asmens  duomenis (dalyvio vardas, pavardė, Instagram paskyros vardas, viešai matoma paskyros informacija, el. p.,  tel. Nr. video klipas) valdo UAB „Gelsva“ . Konkurso nugalėtojo duomenys bus perduodami tik UAB „Gelsva“ rinkodaros skyriui, kad šie pasidalintų konkurso informacija ir  praneštų apie laimėjimą. RC Cola negali naudoti perduotų asmens duomenų jokiais kitais tikslais.
 2. UAB „Gelsva“ konkurso dalyvių duomenis tvarkys  konkurso vykdymo tikslais, taip pat norint susisiekti su nugalėtojais ir įteikti jiems prizą. Dalyvaudami konkurse ir pateikdami asmens duomenis, dalyviai patvirtina jog supranta, kad jų duomenys bus tvarkomi aukščiau nurodytais tikslais.
 3. Konkursui pateikti asmens duomenys tvarkomi konkurso metu ir vėliau pagal Instagram paskyros nustatymus. Pasibaigus saugojimo terminui duomenys yra sunaikinami. Duomenų tvarkymui taip pat taikomos UAB Gelsva privatumo politikos nuostatos www.gelsva.lt/lt/privatumo-politika.
 4. Duomenų subjektai turi šias teises 1) susipažinti su asmens duomenimis, gauti tvarkomų asmens duomenų kopiją, 2) ištaisyti netikslius asmens duomenis, 3) ištrinti asmens duomenis/ apriboti jų tvarkymą, jei yra teisinis pagrindas 4) perkelti asmens duomenis, 5) nesutikti su asmens duomenų tvarkymu, kai jie tvarkomi remiantis teisėtu interesu 6) atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis, 7) kreiptis su skundu į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Jei norite pasinaudoti šiomis teisėmis ar turite klausimų kreipkitės el. paštu vinius@gelsva.lt, tel. 8 5 2152441.

Daugiau straipsnių

PIRK BET KURIĄ RC COLA IR LAIMĖK
Žaidimas
Lapkritis 1, 2022

Žaidimas

PIRK BET KURIĄ RC COLA IR LAIMĖK IR LAIMĖK PUIKIUS PRIZUS. DALYVAUTI ŽAIDIME PAPRASTA: BET KURIOJE prekybos vietoje, parduodančioje RC COLĄ, įsigyk BET KURIĄ RC COLĄ, registruok pirkimo kvitą ir ...
Naujas RC COLA herojus
Įvykis
Birželis 6, 2022

Naujas RC COLA herojus

Sakome labas atsinaujinusiam RC COLA herojui ir šūkiui WHY NOT. Lietuviškai tai – #KodėlGiNe! Laužyti standartus. Išlipti iš komforto zonos. Išbandyti naujoves. Įgyvendinti ilgai brandintas svajones ...